
Підвісний горщик для квітів Keter 8,6 л Rattan style hanging sphere planter
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 7290106924567
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круглий, підвісний горщик Keter HANGING SPHERE PLANTER ідеально підходить для будь-якого саду і житлових інтер'єрів. Виконання на основі імітації натурального ротанга і позачасовий дизайн є його основними достоїнствами.
Горщик, завдяки використовуваному для виробництва високоякісного пластику, стійкий до несприятливих погодних умов.
Красиво продемонструє як кучеряві, так і класичні квіткові композиції. В комплекті ланцюжок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Ротанг |
| Тип | Горщик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Форма | Кругла |
| Встановлення | Підвісна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 220 мм |
| Об`єм | 8.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 8,6 л |
| Тип товару | Горщик |
| Переваги горщика | легко чистити, для вулиці і приміщень, подвійні стінки, стійкий до погодних умов |
| Особливості | C ланцюжком |
| Вага | 0.95 г |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Колір горщиків, кашпо | Коричневий |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Розміри упаковки | 35,4×35,4×103 см |
| З ланцюжком | Так |
| Установка | Підвісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

