Горщик для квітів Ivy Herbs - це чудове прикраса для саду або будинку. Горщик може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні.
Горщик розділений на три відділи і складається з двох знімних частин, що гарантує максимально легку і просту чистку, швидке відведення надлишків води завдяки дренажних отворів.
Характеристики:
- Матеріал: пластик, поліпропілен;
- Колір: білий;
- Бренд: Keter® (Ізраїль);
- Розмір: 33*12*13 см
- Вага: 0.26 кг
- Розмір упаковки: 39*34*53 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Горщик |
| Переваги горщика | дренажні отвори, для вулиці і приміщень, кожен відділ поміщає горщик діаметром до 12 см, складається з двох знімних частин, легко чистити, 3 відділу об'ємом 2.5 л, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, стійкий до погодних умов |
| Вага | 0.26 г |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Колір горщиків, кашпо | Сірий|Білий |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Розміри упаковки, см | 39*34*53 |
| Призначення горщика | для кімнатних рослин, для вуличних рослин, для розсади |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴




