Термосумка Thermos ThermoCafe 12Can Cooler, 9 л, лайм
Бренд: Thermos® (США)
Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Колір: чорний; лайм
Об'єм: 9 л
Вага: 0,16 кг
Розміри (Д*Ш*В): 20*14*29 см
Зовнішній матеріал: 210D поліестер
Термоізоляційний шар: алюмінієвий термопласт
Упаковка: п/е пакет
Сумка-холодильник використовується для збереження температурного режиму продуктів та напоїв (із застосуванням акумуляторів температури)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 9 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Щільність матеріалу | 210 ден |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 160 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 14 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термоізоляційний шар | Алюмінієвий термопласт |
| Упаковка | п/е пакет |
| Фільтр обсягу термосумки | 1-9 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴




