
Стілець садовий пластиковий Keter Bali бежевий
2 850 ₴
- В наявності
- Код: 7290106927209
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Keter® (Ізраїль)
- Матеріал: фактурне плетіння пластику, що імітує ротанг
- Колір: беж
- Розмір стільця (Д*Ш*В): 55*60*83 см
- Вага: 3,30 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
- Розмір упаковки (Д*Ш*В): 55*60*83 см
- Гарантія: 24 місяці
Стілець Bali - це універсальний стілець з підлокітниками, який поєднує в собі стійку конструкцію і елегантність виконання. Модель ідеально підходить як для саду, терас, балконів, так і послужить доповненням дизайну інтер'єрів.
Надійний, міцний та стійкий до впливу погодних умов, УФ-променів. Оригінальне переплетення фактури поверхні є додатковою візуальною перевагою даної моделі. Особливості: закруглена форма спинки
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 600 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 см |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (мм) | 550 |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен; імітація ротанга |
| Переваги | універсальний стілець з підлокітниками, поєднує в собі стійку конструкцію і елегантність виконання, ідеально підходить як для саду, терас, балконів, послужить доповненням дизайну інтер'єрів, Надійний, міцний та стійкий до впливу погодних умов, УФ-променів, закруглена форма спинки, оригінальне переплетення фактури поверхні є додаткової візуальної перевагою даної моделі |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Тип меблів | стілець |
| Вага | 3.3 г |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В), см | 55*60*83 |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Висота (мм) | 830 |
| Глибина (мм) | 600 |
| Основні | |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Вага | 3.3 г |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴
