
Стіл для саду пластиковий Keter Lyon rattan table бежевий
7 590 ₴
- В наявності
- Код: 8711245143453
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Allibert® (Нідерланди)
- Матеріал: фактурне плетіння пластику, що імітує ротанг
- Колір: беж
- Розмір столу (ДхШхВ): 116х71х40-65 см
- Вага: 8 кг
- Макс. навантаження: 75 кг
- Розмір упаковки (ДхШхВ): 118х73х13 см
- Гарантія: 12 місяців
Розкладний стіл Lyon є дуже функціональним рішенням, що дозволяє організувати простір в залежності від потреб користувачів. Конструкція дозволяє зафіксувати стіл в 2-х положеннях: низький (coffee) або високий (dining), ідеально підійде для їжі.
Характеризується простотою форми, зручністю експлуатації і дуже легким монтажем і обслуговуванням. Стійкий до несприятливих атмосферних впливів і УФ-випромінювання.
Особливості: стіл, змінює висоту - 40 см і 65 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1160 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Переваги | Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається, Стіл, що змінює висоту, Характеризується простотою форми, зручністю експлуатації і дуже легким монтажем та обслуговуванням |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 8 г |
| Макс. навантаження | 75 кг. |
| Висота 2 (мм) | 650 |
| Колір стола | Беж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 590 ₴


