Характеристики:
- Бренд: Allibert® (Нідерланди)
- Матеріал: пластик, поліпропілен; імітація ротанга
- Колір: бежевий
- Розмір шезлонга (ДхШхВ): 195x65x22 см
- Вага: 11 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
- Розмір упаковки (ДхШхВ): 70x70x40 см
- Гарантія: 24 місяці
Комфортний і елегантний садовий шезлонг Daytona - має регулюєму спинку на 4 положення. Зручні, м'які подушки підвищують рівень комфорту даної моделі. Daytona відрізняється високою стійкістю до пошкоджень і впливу погодних умов, УФ-променів.
Оригінальна фактура поверхні, що нагадує ротанг, є відмінною рисою даної моделі. Шезлонг виконаний в класичних кольорах, простий у зборі та догляді.
Особливості: 4 положення регулювання спинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Комплектація підлокітниками | Ні. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 65 см |
| Габаритні розміри шезлонга | |
| Висота сидіння | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Переваги | Регульована спинка, Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Не потребує складання, 4 положення регулювання спинки |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 11 г |
| Величина колісників | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 450 ₴





