
Автохолодильник Ezetil Mirabelle E-24 12/230 V 24 л
3 861 ₴
- В наявності
- Код: 4020716877075
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Вертикальне зберігання 1,5 л пляшок.
- Висока якість і новітні технології!
- Спеціальний гумовий ущільнювач запобігає процес конденсації - завжди свіжі продукти!
- Відсік для зберігання шнура живлення вмонтований в кришку.
Ефективна система охолодження не вимагає обслуговування, гарантує оптимальний режим охолодження.
Вбудований вентилятор забезпечує швидкий і постійний ефект охолодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 24 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 16 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 393 мм |
| Глибина | 233 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 21-30 л |
| Вага | 3.1 г |
| Режим роботи | Охолодження |
| Напруга струму | 12/220V |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Тип товару | Автохолодильник |
| Дельта температури | -16 С |
| Внутрішні розміри | 35*19*33,5 см |
| Тип автохолодильників | Термоелектричний |
| переваги автохолодильники | внутрішній вентилятор забезпечує швидкий і постійний ефект охолодження, ефективна система охолодження не вимагає обслуговування, гарантує оптимальний режим охолодження, Відсік для зберігання шнура живлення вмонтований у кришку, спеціальне гумове ущільнення кришки покращує термоізоляційні властивості, Вертикальне зберігання 1,5 л пляшок. |
| Тип автохолодильники | Термоелектричні |
| Сила струму | 4А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 861 ₴




