Характеристики:
- Бренд: Snips (Італія)
- Призначення: зберігання продуктів
- Матеріал: харчовий пластик
- Колір: зелений
- Об'єм: 0,5 л
- Розмір (ВхШхГ): 5,5х14,5х14,5 см
- Гарантійний термін: 14 днів
- Упаковка: п/е плівка
- Матеріал - пластик, що не містить бісфенолу А
Призначений: для миття в посудомийній машині, max t ° 40 ° C мін. t ° -18 ° C *. для розігріву в мікрохвильовій печі, потужність max 400W, час - 3 хв. Вміст шкідливих речовин: не містить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Зелений |
| Об`єм | 500 л |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 55 мм |
| Виробник | Snips |
| Країна виробник | Італія |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контейнерів | Контейнери для продуктів |
| Гарантійний термін (п'ять днів) | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴




