
Горщик з кашпо для рослин Prosperplast Rato Round бежевий 7,5/8,7 л
470 ₴
- В наявності
- Код: 5905197899978
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: TM Prosperplast (Польща)
- Об'єм внутрішнього горщика: 7,5 л
- Об'єм зовнішнього горщика: 8,7 л
- Вага: 0,71 кг
- Колір: беж
- Матеріал: пластик, поліпропілен
- Внутрішній пластиковий горщик у комплекті
Розміри горщика:
- Діаметр: 25 см
- Висота: 22,4 см
Горщик для квітів Rato Round виготовлений з якісного пластику, стійкого до дії сонячних променів та вологи. Він легкий та стійкий, має модний дизайн.
Фактура ротанга надає горщику вигляд натурального виробу, приносить атмосферу тепла та затишку. Горщик підійде для декорування терас, балконів, кафе або квартир.
Внутрішній вкладиш у горщик зробить посадку рослин та догляд за ними простим та зручним заняттям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 250 мм |
| Висота | 224 мм |
| Вага | 0.71 кг |
| Об`єм | 8.7 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг зовнішнього горщика(л) | 8.7 |
| Тип товару | Горщик |
| Переваги горщика | легко чистити, для вулиці і приміщень, дренажні отвори, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, стійкий до погодних умов, Внутрішній пластиковий горщик в комплекті, Внутрішній вкладиш у горщик зробить посадку рослин та догляд за ними простим і зручним заняттям., Фактура ротанга надає горщика вигляд натурального вироби |
| Обсяг внутрішнього горщика(л) | 7.5 |
| Діаметр зовнішнього горщика (мм) | 250 |
| Висота зовнішнього горщика (мм) | 224 |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Колір горщиків, кашпо | Бежевий |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
