Характеристики:
- Бренд: Prosperplast (Польща)
- Тип: санчата з рулем
- Колір: зелений
- Матеріал: корпус - пластик металеві полози
- Розміри (ДхШхВ): 102,5х40х45 см
- Вага: 3,5 кг
- Гарантія: 3 місяці
- Розміри упаковки (ДхШхВ): 103х40х45 см
- Упаковка: п/е пакет
Класичні міцні пластикові сани, полози сталеві, що забезпечує легке ковзання.
Виготовлені з морозостійкого пластика. Спинка в комплект не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Санимобіль |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Кермо, Мотузка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 102.5 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 45 см |
| Маса | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Гарантія міс. | 3 |
| Матеріал санок | Пластикові |
| Розміри упаковки (ДхШхВ) | 103х40х45 см |
| Тип санок | Санчата з рулем |
| Оснащення | Кермо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴



