Характеристики:
- Бренд: Prosperplast (Польща)
- Тип: пластикові
- Колір: сині
- Матеріал: корпус - пластик та металеві полозья
- Розміри (ДхШхВ): 109х40х31 см
- Вага: 3 кг
- Гарантія: 3 місяці
- Розміри упаковки (ДхШхВ): 110х40х31 см
- Упаковка: п/е пакет
Санки пластикові Tatra – це відмінний вибір для зимових катань. Санки виготовлені із міцного пластику, який витримує значне зниження температури.
Добре ковзають, легені. За допомогою мотузки з ручкою дуже зручно пересувати. Спинка в комплект не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мотузка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 31 см |
| Маса | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Гарантія міс. | 3 |
| Матеріал санок | Пластикові |
| Розміри упаковки (ДхШхВ) | 110х40х31 см |
| Тип санок | Санки |
| Оснащення | Спинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴



