Характеристики:
- Бренд: Igloo (США)
- Збереження температурного режиму до: 5 дн
- Колір: синій
- Об'єм: 66 л
- Вага: 5,20 кг
- Розмір зовнішній: 75*40.5*40 см
- Внутрішній розмір: 63*32,5*33 см
- Матеріал: ударостійкий пластик з внутрішнім шаром піни термоізоляційної
- Упаковка: Картонна коробка
Зберігає температурний режим з використанням акумуляторів температури
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 66 л |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 5200 г |
| Розміри | |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 40.5 см |
| Глибина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Час збереження температури (годин) | 5 дн. |
| Особливості | Вбудований злив, Наявність фіксатора закритого положення в кришці попереджає випадання вмісту контейнера., Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku, Soft Ice, Thermos, Потужна термоізоляція з пеноматеріалов, ударостійкий корпус |
| Фільтр обсягу термобоксів | 61-120 л. |
| Внутрішній розмір | 63*32,5*33 см |
| Розмір зовнішній | 75*40.5*40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 600 ₴

