Сумка-холодильник Ezetil ESC22 H 12V
Бренд: Ezetil® (Німеччина)
Категорія об'єму (л): 21-35
Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Колір: сірий; синій
Об'єм: 22,3 л
Вага: 1,2 кг
Напруга струму: 12V
Розміри в розкладеному вигляді (Д/Ш/В): 30*34*35 см
Зовнішній матеріал: міцний матеріал мікс нейлону і поліестера
Упаковка: п/е плівка
Гарантія: 12 місяців
Вміщує 24 банки по 0,33 л, 9 пляшок по 1 л.
Матеріал сумки міцний і практичний в експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Вага | 1.2 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Висота | 350 см |
| Глибина | 300 см |
| Ширина | 340 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 12 годину |
| Місткість | 0.33 л. банки 24 шт., 1 л. пляшки 9 шт. |
| Дельта температури | -10 C |
| Кишені для аксесуарів | є |
| Матеріал сумки | міцний матеріал мікс нейлону і поліестера |
| Напруга струму | 12V |
| Переваги | Матеріал сумки міцний і практичний в експлуатації. |
| Розміри в розкладеному вигляді (Д/Ш/В) | 30*34*35 см |
| Режим роботи | Охолодження |
| Сила струму | 4А |
| Тип автохолодильники | Термоелектричні |
| Тип товару | Автохолодильник |
| Упаковка | п/е пакет |
| Режими роботи | Охолодження |
| Колір корпусу | Синій |
| Довжина мережевого шнура | 2.0 |
| Відсік для шнура | True |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 10 град. |
| Використання акумуляторів холоду | True |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1 л |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Загальний обсяг | 22 |
| Вбудований вентилятор | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 514 ₴


