
Термокружка Thermos RoughMug-450, 0,4 л
548 ₴
- В наявності
- Код: 5010576266293BLUE
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Thermos® (США)
- Тип: термокружка
- Застосування: для напоїв
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Колба: нержавіюча сталь
- Температурний режим: тепло/холод
- Трив. збер. холоду: 4 год
- Трив. збер. тепла: 2 год
- Колір: синій
- Гарантія: 1 рік
- Висота, см: 19
- Глибина (см): 14.5
- Діаметр (см): 7
- Діаметр горловини (см): 7.4
- Вага (кг): 0.27
Покращена термоізоляція завдяки подвійним стінкам.
Кришка не герметична, оснащена клапаном для відкривання або закривання отвору для пиття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 400 мл |
| Ручка | Немає |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Час збереження тепла | 2 годин |
| Час збереження холоду | 4 годин |
| Колір | Синій |
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.27 |
| Особливості | Кришка оснащена клапаном для відкривання або закривання отвору для пиття., подвійні стінки |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Кришка | є |
| Об'єм мл | 150 - 490 мл |
| Діаметр підстави | 70 мм |
| Діаметр горловини | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴

