
Ящик для зберігання KETER SHERWOOD 270 л
3 450 ₴
- В наявності
- Код: 7290106922723
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для зберігання KETER SHERWOOD 270 л
Простота форми, функціональність і швидкий монтаж - це переваги універсального скрині SHERWOOD STORAGE BOX, призначеної для зберігання різних інструментів, наприклад, лопат, обприскувачів, секаторів, ножиць. Класична кольорова гамма і поверхня нагадує фактуру деревини, дозволяє розмістити скриня в будь-якому садовому оточенні.
Ящик ідеальний для вуличного зберігання і розрахований на будь-які погодні умови; не вимагає фарбування, легко збирається. Можливість використання в якості столика.
Розміри в упаковці: 117*53*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6300 г |
| Внутрішні розміри | ширина: 44.8 см, висота 57.3 см, довжина 116 |
| Можливість використовувати в якості столу | Так |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Дизайн | під натуральне дерево |
| Кришка | є |
| Максимальне навантаження | 220 |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Обсяг | 270 |
| Переваги | скоби для замку, дах спеціальної форми розроблена для розміщення зовні, щоб запобігати накопиченню опадів і снігу, виготовлений з безпечного нетоксичного пластику, підлягає вторинній переробці, якісний матеріал, не піддається атмосферним явищам, колір - не вицвітає під дією ультрафіолетових променів, міцна конструкція прослужить довгі роки і не потребує обслуговування, Незалежний від погодних умов, Універсальність застосування, Мобільна конструкція, Матеріал стійкий до вицвітання, вигорання, Легко мити і зберігати, Легко збирається |
| Розміри в упаковці, див. | 117*53*9 |
| Ручки | Немає |
| Тип товару | Сараї, ящики для зберігання |
| Форма | Прямокутна |
| Колір сараїв, ящиків | Коричневий |
| Ширина | 1170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴




