Характеристики:
- Бренд: Ferraboli® (Італія)
- Форма: прямокутна
- Регульована висота решітки: так
- Додаткова полиця: є
- Колеса: є
- Колір: металік
- Товщина металу: 2 мм
- Розмір барбекю: 140*60*96 см
- Розмір решітки: 74*41 см
- Вага: 54 кг
- Матеріал: високоякісна харчова нержавіюча сталь
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 80*59*39 см
- Гарантійний термін: 3 міс.
Товщина металу дозволяє без проблем використовувати в якості палива дрова. Конструкція барбекю дозволяє готувати страви традиційно на шампурах (шашлик), краї яких розташовуються на спеціальних металевих пластинах з дерев'яними ручками або ж на решітці.
Є відсік для дров, піддон для попелу, нижня корзина для інструментів, бічні й нижня полиці для продуктів і спецій. З допомогою двох коліс зручно переміщається в необхідне місце
Примітка! На фото товару зображені аксесуари, які не входять в стандартну комплектацію товару і купуються окремо у виробника: вертел з електроприводом, кочерга, решітки двосторонні з дерев'яними ручками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferraboli |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сріблястий |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 740 мм |
| Ширина робочої поверхні | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Вага | 54 г |
| Розмір упаковки, см | 80х59х39 |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
| Додаткова полиця | є |
| Розмір барбекю, см | 140х60х96 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 000 ₴




