
Сковорода 260 з пластмасовою ручкою, з кришкою
552 ₴
- В наявності
- Код: 4820149872223
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Силумін (Україна)
- Тип: Сковорода
- Застосування: для смаження
- Матеріал: алюміній
- Емальована: так
- Об'єм: 1,8 л.
- Діаметр: 260 мм
- Товщина стінок: 4 – 6 мм.
- Товщина дна: 4 – 6 мм.
- Висота стінок: 45 мм.
- Габаритні розміри: 453 х 272 х 45 мм
- Вага: 1,300 кг.
- Комплектація: з кришкою
- Тип ручки: не знімна
- Матеріал корпусу: литий алюмінієвий сплав
- Зовнішнє покриття: силікатна склоемаль
- Внутрішня сторона: крацованная, без покриття
- Фурнітура: пластмаса, жаростійкий фенопласт
- Країна-виробник: Україна
- Упаковка: відсутня
Незамінна при приготуванні їжі в похідних умовах, при відпочинку на природі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Силумін |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота стінок | 45 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1300 кг |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Відсутній |
| Особливості | Незамінна при приготуванні їжі в похідних умовах, при відпочинку на природі., Має зовнішнє стеклоэмалевое термостійке покриття (до 600°С). |
| Ручка | Незнімна |
| Товщина стінок | 4 – 6 мм. |
| Товщина дна | 4 – 6 мм. |
| Габаритні розміри | 453 х 272 х 45 мм |
| Внутрішня сторона | Крацованная, без покриття |
| Зовнішнє покриття | Силікатна склоемаль. |
| Фурнітура | Пластмаса, жаростійкий фенопласт |
| Кришка | є |
| Діаметр | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴



