Бренд: Силумін (Україна)
Тип: Сковорода
Застосування: для смаження
Матеріал: алюміній
Об'єм: 1,4 л.
Діаметр: 240 мм
Товщина стінок: 4 – 6 мм.
Товщина дна: 4 – 6 мм.
Висота стінок: 45 мм.
Габаритні розміри: 435 х 252 х 45 мм
Вага: 1,200 кг
Комплектація: з кришкою
Тип ручки: не знімна
Матеріал корпусу: литий алюмінієвий сплав
Фурнітура: пластмаса, жаростійкий фенопласт
Країна-виробник: Україна
Упаковка: відсутня
Внутрішнє покриття: крацованне без покриття
Незамінна при приготуванні їжі в похідних умовах, при відпочинку на природі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Силумін |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота стінок | 45 мм |
| Вага | 1200 г |
| Діаметр | 240 мм |
| Кришка | Є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Крацованное без покриття |
| Габаритні розміри | 435 х 252 х 45 мм |
| Особливості | Незамінна при приготуванні їжі в похідних умовах, при відпочинку на природі. |
| Ручка | не знімна пластикова |
| Тип | Сковорода |
| Товщина дна | 4 – 6 мм. |
| Товщина стінок | 4 – 6 мм. |
| Упаковка | Відсутній |
| Фурнітура | Пластмаса, жаростійкий фенопласт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴




