Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Комплектація: стіл і 2 стільці
- Каркас: сталь
- Матеріал: пластик HDPE
- Сидіння: пластик HDPE
- Колір: білий
- Стіл - 1 шт
- Довжина столу: 105 см
- Ширина столу: 65 см
- Висота столу: 72 см
- Діаметр перетину каркасу: 25*22 мм
- Товщина стільниці: 8,5 см
- Максимальне навантаження столу: 200 кг
- Лавки - 2 шт
- Довжина лавки: 84,5 см
- Ширина лавки: 20 см
- Висота до сидіння: 39 см
- Діаметр перетину каркасу: 25*10 мм
- Товщина сидіння: 4 см
- Колір каркаса: сірий
- Максимальне навантаження на скамъю: 150 кг
- Вага: 19 кг
- Упаковка: 1 комплект в коробці
- Розмір упаковки: 106*66*9 см
- Гарантія: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | Стіл + лавки |
| Кількість лавок | 2 шт. |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Допустиме навантаження на лаву | 200 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1050 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Висота столу | 720 мм |
| Габаритні розміри лави | |
| Довжина лави | 845 мм |
| Ширина лави | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип меблів | Набори меблів портативні |
| Макс. навантаження | 200 кг. |
| Розмір, див. | 84,5*20*39 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Розміри у складеному вигляді | 105*65*9 см |
| Діаметр перетину каркаса, мм | 25*22 |
| Товщина сидіння, см | 4 |
| Товщина стільниці, см | 8,5 |
| Колір каркасу | Сірий |
| Вага комплекту (кг) | 19 |
| Максимальне навантаження на стіл | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴



