
Шезлонг пластиковий Keter Florida бежевий
4 500 ₴
- В наявності
- Код: 3253929147067
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий лежак Florida зручний і стильний. Плавні форми і якісний пластик забезпечать незабутній відпочинок на лежаку. Практичний шезлонг Florida - це гарантія комфортного
відпочинку. Надійна і стійка конструкція, регульована спинка і широкі підлокітники - основні переваги даної моделі. Міцний і стійкий матеріал до впливу погодних умов і УФ-променів.
Легко чиститься. Дизайн шезлонга повторює дизайн комплектів пластикових меблів виробництва групи компаній KETER, бо чудово комбінується з іншими меблями.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Можливість зміни положень спинки
- Виготовлений з міцного пластику
- Неметалева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
- Не потребує складання
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не вигорає і тускніє
Характеристики:
- Матеріал: пластик, поліпропілен;
- Колір: бежевий;
- Бренд: Allibert® (Нідерланди);
- Розмір: 190*66*30 см
- Висота піднятою спинки: 92 см
- Вага: 8,59 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 66 см |
| Комплектація | |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 8.59 г |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Висота сидіння | 30 |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 92 см |
| Комплектація підлокітниками | Да |
| Переваги | Не потребує складання, Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт, Регульована спинка |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Величина колісників | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴
