Сучасний дизайн скрині CIRCA WOOD 140 л викличе захоплення навіть найбільш вимогливих користувачів. Оптимальна місткість, міцна та надійна конструкція, а також високоякісний матеріал, з якого її виготовлено – це тільки деякі з переваг цього винятково практичного виробу.
Довгий перелік функціональних характеристик доповнює ергономічна кругла форма, а також можливість використання скрині у якості зручного столика. Дуже проста у монтажі.
Особливості:
- Ергономічний дизайн.
- Зроблено з міцного пластику.
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє.
- Легка збірка.
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Коричневий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | під штучний ротанг |
| Матеріал | Пластмаса |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Переваги | Легко збирається, Дизайн імітує фактуру ротанга плетіння, Вміст залишається сухим і добре вентилюватися, Скриня закривається, Ідеальний для вуличного зберігання і розрахований на будь-які погодні умови, Можливість використання в якості столика, Не потребує фарбування |
| Обсяг | 140 |
| Вага | 7.05 г |
| Форма | Кругла |
| Країна-виробник товару | Ізраїль |
| Кришка | є |
| Розмір упаковки, см | 70*17,6*70 |
| Ручки | є |
| Максимальне навантаження на кришку | 80 кг. |
| Тип | Ящик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 690 ₴






