Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Застосування: універсальна
- Гарантійний термін: 1 міс.
- Тип: об'ємна
- Матеріал: сталь хромована
- Ручка: дерев'яна
- Вага: 0,73 кг.
- Паковання: картонний рукав, стикер, п/е плівка
- Довжина ручки: 32 см
- Довжина з ручкою: 67 см
Розміри решітки:
- Довжина: 30 cм
- Ширина: 27 см
- Висота: 5,5 см
Розміри фіксувальних стрижнів:
- Довжина: 4 см
- Товщина: 0,18 см/0,25 см/0,48 см
Дерев'яна ручка зручна у використанні.
Конструкція решітки дає змогу готувати страви з м'яса, риби, овочів та ін. на твердому паливі (вуглі).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої поверхні | 300 мм |
| Ширина робочої поверхні | 270 мм |
| Довжина ручки | 320 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картонний рукав, стікер, п/е плівка |
| Матеріал | Сталь хромированая |
| Вага | 730 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 1 |
| Довжина з ручкою (мм) | 67 |
| Висота робочої поверхні(мм) | 55 |
| Розміри фіксуючих прутів | Довжина: 4 див. Товщина: 0,18 див. / 0,25 див. / 0,48 див. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴



