Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Гарантійний термін: 1 міс.
- Застосування: універсальна
- Тип: об'ємна
- Вага: 0.6 кг.
- Паковання: картонний рукав, стикер, п/е плівка
- Матеріал: сталь хромована
- Ручка: дерев'яна
- Довжина ручки: 28 см
- Довжина з ручкою: 63 см
Розміри решітки:
- Довжина: 35 cм
- Ширина: 27 см
Розміри фіксувальних стрижнів:
- Довжина: 4 см
- Товщина: 0,2 см/0,25 см/0,45 см
Дерев'яна ручка зручна у використанні.
Конструкція решітки дає змогу готувати страви з м'яса, риби, овочів та ін. на твердому паливі (вуглі).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої поверхні | 350 мм |
| Ширина робочої поверхні | 270 мм |
| Довжина ручки | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картонний рукав, стікер, п/е плівка |
| Матеріал | Сталь хромированая |
| Вага | 600 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 1 |
| Довжина з ручкою (мм) | 630 |
| Висота робочої поверхні(мм) | 40 |
| Тип решітки | Об'ємна |
| Розміри фіксуючих прутів | Довжина: 4 см Товщина: 0,2 см / 0,25 см / 0,45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴



