
| Глибина | 23 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 32 см |
Характеристики:
- Бренд: Igloo (США)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Кишені для аксесуарів: є
- Колір: чорний; жовтий
- Об'єм: 10 л
- Розмір: 27*23*32 см
- Вага: 0,37 кг
- Матеріал: 600D поліестер
- Термоізоляційний шар: алюмінієвий термопласт
- Упаковка: п/е пакет
Сумка-холодильник використовується для збереження температурного режиму продуктів та напоїв (із застосуванням акумуляторів температури)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 10 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Вага | 370 г |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Термоізоляційний шар | Алюмінієвий термопласт |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴


