Характеристики:
- Матеріал: пластик, поліпропілен, імітує дерево
- Загальна площа: 2.3 м2
- Місткість: 4.8 м3.
- Колір: сірий+білий
- Бренд: Keter® (Ізраїль)
- Розміри (ДхШхВ): 185 x 152 x 226 см
- Ширина дверного прорізу: 131 см
- Вага: 55,2 кг
- Розмір упаковки (ДхШхВ): 200 x 113 x 20,5 см
- Гарантія: 12 місяців
В комплекті: вікно; двері; панель для порогу; система вентиляції; металеві скоби для замку (замок в комплект не входить)
Добротна конструкція підсобного приміщення MANOR 6x5 DD, припаде до смаку навіть самому вимогливому користувачеві. Подвійні стінки і надійна конструкція гарантують довгий термін служби виробу.
Вбудована система вентиляції забезпечує постійний приплив повітря всередину приміщення, одночасно захищаючи її від несприятливого впливу вологи. У ньому можна зберігати різні інструменти і садовий інвентар, гамаки, шезлонги і ін. Не потребує обслуговування, не іржавіє, не гниє, а покриття не лущиться.
Особливості конструкції:
- Матеріал - пластик високої якості, нетоксичний, підлягає вторинній переробці
- Металева арматура
- Висока опірність до різних погодних умов
- Не вимагає ремонту, фарбування та іншого обслуговування
- Легко збирається
- Компактна упаковка
- Міцність і довговічність
- Закривається на замок (у комплекті не поставляється)
- Ідеальний для розміщення позаду/збоку будинку
- Легко переносити і просто збирати за допомогою побутових інструментів
- Може експлуатуватися при температурі від -40 до + 70С.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Загальна площа | 2.3 кв.м |
| Ширина | 1520 мм |
| Довжина | 1850 мм |
| Висота | 2260 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість вікон | 1 |
| Ширина дверного прорізу | 131 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | під натуральне дерево |
| В комплекті | система вентиляції, панель для порогу, подвійні двері, вікно - 1, металеві скоби для замку |
| Переваги | Незалежний від погодних умов, Універсальність застосування, Мобільна конструкція, Матеріал стійкий до вицвітання, вигорання, Термін служби більше 30 років, Денне світло, Матеріал - пластик високої якості, нетоксичний, металева арматура підлягають вторинній переробці, широкі двопільні двері,, Можливості установки полиць і вішалок, Не іржавіє, не гниє, покриття не лущиться |
| Характеристики | Легко переносити і просто збирати за допомогою побутових інструментів, Ідеальний для розміщення біля будинку;, Закривається на замок, Міцність і довговічність, Не вимагає ремонту, фарбування та іншого обслуговування, Висока опірність до різних погодних умов, Легко збирається, компактна упаковка, металева арматура, Матеріал - пластик високої якості, нетоксичний, підлягає вторинній переробці |
| Вага | 55.2 г |
| Варіанти використання | для меблів та інших предметів, будиночок для комунікаційних систем, автономної електростанції, генератора, компресора, газового балона, сарай для садової техніки, меблів та інших предметів, для зберігання інвентарю, Господарський блок для зберігання інвентарю для прибирання, чищення басейну, будівельних матеріалів |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В), см | 200*113*20,5 |
| Поріг | панель для порогу |
| Покрівля | Пластик, поліпропілен |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Місткість (куб. м.) | 4.8 |
| Внутрішні розміри (см) | 178 х 132 х 219 |
| Температура експлуатації | від -40 до + 70С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 950 ₴



