Компостер садовий KETER DECO COMPOSTER WITH BASE L 340
Бренд: Keter® (Ізраїль)
Матеріал: гладкий пластик
Вага: 8 кг
Об'єм: 340 л
Розміри компостера:
Довжина: 72 см
Ширина: 69,5 см
Висота: 74 см
Конструкція:
кришка;
отвори для вентиляції;
передній отвір відкривається для отримання компосту;
водозбірний отвір в кришці компостера для прискорення процесу гниття.
Розміри упаковки (ДхШхВ): 72,5х13,5х73 см
Компостер DECO COMPOSTER ідеально підходить для людей, які піклуються про навколишнє середовище. Перевагами компостера є його дуже проста установка і простота в експлуатації. Кришка оснащена міцним і герметичним закриттям, яке запобігає витоку неприємних запахів. Використані для виробництва матеріали найвищої якості гарантують довгий термін служби виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота | 740 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 340 л |
| Ширина | 695 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Конс | кришка;, отвори для вентиляції;, переднє отвір відкривається для отримання компосту;, водосборное отвір в кришці компостера для прискорення процесу гниття. |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Легко збирається, Кришка оснащена міцним і герметичним закриттям, яке запобігає витоку неприємних запахів, Використані для виробництва матеріали найвищої якості гарантують довгий термін служби виробу., Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє |
| Розміри упаковки, см | 72,5х13,5х73 |
| Тип товару | Компостери садові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴








