Класична модель біотуалету, що задовольнить усі потреби при використанні. Зручна висота сидіння (41 см) та покращений дизайн створять комфортні умови для усіх користувачів. Campa Potti XG приємно вразить своєю компактністю та практичністю водночас.
Сучасні біотуалети - відмінна знахідка, що допомагає позбутися від довгого та енергозатратного процесу самостійного зведення туалету, а також стане у нагоді там, де немає можливості провести каналізацію.
Створити комфортні умови в дорозі під час подорожі, впродовж відпочинку на природі, під час ведення ремонтних робіт на об'єкті, чи в процесі облаштування приватного будинку допоможе функціональний і практичний в застосуванні біотуалет високої якості Campa Potti XG.
Забезпечить зручність при використанні у спеціалізованих, дошкільних, освітніх та медичних закладах. Біотуалет створить комфорт для літніх людей та осіб з інвалідністю.
Також буде корисним для облаштування тимчасової санітарної зони в екстренних ситуаціях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Об'єм нижнього бака | 21 л |
| Система змиву | Ручна помпа |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 414 мм |
| Ширина | 383 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Висота сидіння | 410 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Бумагодержатель | Ні |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Вага | 3.9 г |
| Серія | Campa Potti |
| Додатковий опис | • сучасний дизайн • поліпшена система ручки клапана • герметичність і гігієнічність • поліпшена ручка для перенесення резервуара для відходів • ручний патрубок для зливання відходів • вбудований замок кришки • заслінка нижнього бака, • покращений комфорт сидіння • кнопка скидання тиску |
| Вага з упаковкою | 4,5 кг |
| Розмір (ДхШхВ) | 42,7х38,3х41,4 см |
| Тип системи змиву | ручна помпа сильфонного типу |
| Розмір паковання (ГхШхВ) | 43х39х42 см |
| Середня кількість змивань в 1 баку | 75 |
| Середня витрата води за 1 змивання | 100-300 мл |
| Паперовувач | Ні |
- Ціна: 4 890 ₴







