
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 22 см |
Характеристики:
- Бренд: Ezetil® (Німеччина)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Колір: помаранчева
- Об'єм: 5 л
- Розмір: 20х15х22 см
- Вага: 0,16 кг
- Матеріал: 300D поліестер
- Внутрішній шар: тканина PEVA
- Термоізоляційний шар: 5 мм
- Упаковка: п/е пакет
- Розмір упаковки (ШхВхГ): 15х20х5 см
- Ізотермічна Сумка (термосумка).
- Матеріал: тканина 300 D поліестер, не містить ПВХ ( "PVC free"), ізоляція 5 мм.
Основний ізоляційний шар товщиною 5 мм, внутрішній шар забезпечує утримання температури всередині, а зовнішня тканина - сприяє зниженню впливу на вміст сумки температури навколишнього середовища.
Ezetil KC Holiday - це лінійка сумок-холодильників, призначених для щоденного використання як в межах міста, так і для відпочинку на природі.
Відмітна особливість даної лінійки - це сучасний зовнішній вигляд, легку вагу, міцність і практичність у догляді.
Внутрішній шар сумок лінійки KC Holiday представлений тканиною PEVA, яка є безпечною при контакті з продуктами, і одночасно має високі показники міцності.
Внутрішні шви герметично запаяні, таким чином при випадковому проливані рідини можливо забезпечити гігієнічний догляд і очищення без негативних наслідків для зовнішнього вигляду виробу.
Серія Ezetil KC Holiday представлена двома об'ємами 5 л і 15 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 5 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Вага | 160 г |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 300 ден |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Термоізоляційний шар | 5 мм. |
| Фільтр обсягу термосумки | 1-9 л. |
| Внутрішній шар: | тканина PEVA |
| Розмір упаковки (ШхВхГ) | 15х20х5 см |
| Фільтр обсягу термосумок | 1-9 л. |
- Ціна: 498 ₴


