Характеристики:
- Бренд: ТМ Prosperplast (Польща)
- Об'єм внутрішнього горщика: 8 л
- Об'єм зовнішнього горщика: 14 л
- Вага: 0,65 кг
- Колір: коричневий
- Матеріал: пластик, поліпропілен
- Внутрішній пластиковий горщик в комплекті
Розміри зовнішнього горщика:
- Діаметр: 30 см
- Висота: 35 см
Нова концепція дизайнерських рішень від Prosperplast.
Екзотична колекція зі складною фактурою, прикрашена бамбуковою опліткою, є ідеальним доповненням до стильному інтер'єру, терас, веранд, зимових садів, ресторанів, барів та кафе.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Горщик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Форма | Кругла |
| Встановлення | Настільна, Балконна, Підлогова |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 300 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Об`єм | 14 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг зовнішнього горщика(л) | 14 |
| Тип товару | Горщик |
| Переваги горщика | легко чистити, для вулиці і приміщень, дренажні отвори, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, стійкий до погодних умов, Внутрішній пластиковий горщик в комплекті, прикрашена бамбуковій опліткою |
| Обсяг внутрішнього горщика(л) | 8 |
| Діаметр зовнішнього горщика (мм) | 300 |
| Висота зовнішнього горщика (мм) | 350 |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Колір горщиків, кашпо | Коричневий |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Установка | Балконна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴


