
Горщик з кашпо для рослин Prosperplast Rato square - бежевий 21/49 л
1 590 ₴
- В наявності
- Код: 5905197895147
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: ТМ Prosperplast (Польща)
- Об'єм внутрішнього горщика: 21 л
- Об'єм зовнішнього горщика: 49 л
- Вага: 2,71 кг
- Колір: беж
- Матеріал: пластик, поліпропілен
- Внутрішній пластиковий горщик в комплекті
Розміри горщика:
- Діаметр: 32,5 см
- Висота: 61 см
Горщик для квітів Rato Square виготовлений з якісного пластику, стійкого до впливу сонячних променів і вологи. Він легкий і стійкий, має модний дизайн.
Фактура ротанга надає горщику вигляд натурального виробу, приносить атмосферу тепла і затишку. Горщик підійде для декорування терас, балконів, кафе або квартир.
Внутрішній вкладиш у горщик зробить посадку рослин та догляд за ними простим і зручним заняттям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 325 мм |
| Висота | 610 мм |
| Вага | 2.71 кг |
| Об`єм | 49 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг зовнішнього горщика(л) | 49 |
| Тип товару | Горщик |
| Переваги горщика | легко чистити, для вулиці і приміщень, дренажні отвори, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, стійкий до погодних умов, Внутрішній пластиковий горщик в комплекті, Внутрішній вкладиш у горщик зробить посадку рослин та догляд за ними простим і зручним заняттям., Фактура ротанга надає горщика вигляд натурального вироби |
| Обсяг внутрішнього горщика(л) | 21 |
| Діаметр зовнішнього горщика (мм) | 325 |
| Висота зовнішнього горщика (мм) | 610 |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Колір горщиків, кашпо | Бежевий |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴
