Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Застосування: універсальна
- Гарантійний термін: 1 міс.
- Тип: об'ємна
- Матеріал: сталь хромована
- Ручка: дерев'яна
- Довжина з ручкою: 67 см
- Розміри решітки (Д*Ш): 30*27 см
- Вага: 0,8 кг.
- Упаковка: п/е плівка, картонний рукав
Конструкція решітки дозволяє готувати страви з великих частин продуктів (стейки, птиця, риба та ін).
Виготовлена з високоякісної сталі з гальванічним покриттям
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої поверхні | 300 мм |
| Ширина робочої поверхні | 270 мм |
| Довжина ручки | 370 мм |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь хромированая |
| Тип | Об'ємна |
| Гарантійний термін (міс.) | 1 |
| Довжина з ручкою (мм) | 670 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴

