Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Застосування: універсальна
- Гарантійний термін: 1 міс.
- Тип: об'ємна
- Матеріал: сталь з антипригарним покриттям
- Ручка: дерев'яна
- Антипригарне покриття: так
- Довжина з ручкою: 65 см
- Розміри решітки (см) (Д*Ш*В): 25*32*5
- Вага (гр.): 700
- Упаковка: п/е плівка
Конструкція решітки дозволяє готувати страви з великих частин продуктів (стейки, птиця та ін).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення решітки | Універсальна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Антипригарне покриття | Так |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина робочої поверхні | 250 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Довжина ручки | 300 мм |
| Вага | 700 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Об'ємна |
| Гарантійний термін (міс.) | 1 |
| Довжина з ручкою (мм) | 650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴


