Характеристики:
- Бренд: Силумін (Україна)
- Гарантійний термін: 3 міс.
- Товщина металу: 1,5 мм.
- Тип: Коптильня
- Решітка: є
- Матеріал: листовий метал
- Вага: 4,5 кг
- Розміри: 34*28*25 см
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 35*29*26 см
Комплектація:
- корпус - 1 шт
- кришка - 1 шт
- піддон для збору жиру - 1 шт
- решітка - 2 шт
- ручка кришки - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Силумін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Джерело диму | Брикети, Тріска, Тирса |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 340 мм |
| Ширина коптильні | 280 мм |
| Висота коптильні | 250 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 339 мм |
| Ширина | 279 мм |
| Висота | 249 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал | Листовий метал |
| Вага | 4.5 г |
| Комплектація кришкою | є |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978 ₴



