Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Форма: кругла
- Кришка: є
- Колеса: є
- Колір: червоний
- Вага: 9,5 кг
- Розмір гриля: 53*59,5*91 см
- Діаметр решітки: внутрішній 32, 5 см, зовнішній 44,3 см
- Діаметр кришки: 48 см.
- Діаметр чаші: 47 см.
- Матеріал: високоякісна сталь з жаростійким покриттям.
- Матеріал ніжок: сталь
- Матеріал ручки і коліс: сталевий каркас + пластик.
- Діаметр коліс: 18 см. 2 шт.
- Гарантійний термін: 3 міс.
- Товщина металу: 1.5 мм
- Хромована решітка
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 51*51*33 см
Піддон (чаша для вугілля) - сталь, покрита з двох сторін жаростійкою емаллю методом розпилення.
Інші елементи покриті вогнестійким порошковим лаком.
Гриль-барбекю оснащений спеціальною плитою для приготування піци.
Діаметр плити: 32 см
Оснащений термометром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Кругла |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 1.5 мм |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Червоний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 443 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Вага | 9.5 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
| Піддон для кута | є |
| Плита для приготування піци | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 100 ₴



