Термочайник Mega CL095PPWB, 0,95 л
Бренд: Mega® (США)
Тип: термочайник
Застосування: для напоїв
Матеріал корпусу: пластик
Колба: скло
Температурний режим: тепло/холод
Трив. збер. холоду: 24 год
Трив. збер. тепла: 8 год
Колір: зелений
Гарантія: 1 рік
Висота, см: 27.5
Глибина (см): 18
Діаметр (см): 13.5
Діаметр горловини (см): 4
Вага (кг): 0.62
Пробка викручується, укомплектована важелем для блокування/розблокування наливання напою.
Для додаткової зручності термочайник оснащений спеціальним носиком, що дозволяє легко й акуратно наливати вміст, не вигвинчуючи кришку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | США |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Об`єм | 0.95 мл |
| Ручка | Є |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 620 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горловини | 40 мм |
| Діаметр підстави | 135 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик|Нержавіюча сталь |
| Об'єм мл | 500 - 990 мл |
| Особливості | Ударостійкий пластик, Пробка - выкручивающегося типу, укомплектована важелем для блокування/раблокирования наливання напою., термочайник оснащений спеціальним носиком, що дозволяє легко й акуратно наливати вміст, не вигвинчуючи кришку., Герметичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴

