Садовий пластиковий будиночок KETER OAKLAND 7511 Сарай OAKLAND 7511 - сучасне, функціональне і стильне рішення для саду. Об'ємний внутрішній простір дає можливість встановлювати в сараї шафу, вішалки і полки, а також зберігати габаритні садові інструменти і аксесуари.
Подвійні панелі стін виготовлені з унікальної композиції смол, які створюють якісний матеріал, стійкий до впливу несприятливих зовнішніх факторів.
Міцний дах, який імітує 3D-черепицю і додатково посилена металом конструкція виробу забезпечує довговічність і багаторічне використання. Безумовною перевагою даної лінійки сараїв є можливість фарбувати виріб в будь-який обраний колір.
Варіанти використання :
- Садовий будиночок для комунікаційних систем;
- Госпблок для автономної електростанції, генератора, компресора, газового балона;
- Сарай для зберігання садових меблів, приладдя для барбекю, велосипедів (вміщає 2 дорослих та 2 дитячих);
- Господарський блок для зберігання інвентарю для прибирання, чищення басейну, будівельних матеріалів;
- Гараж для мототехніки, квадроциклів, велосипедів, самоката, санок, снігокати, лиж
Характеристики:
- Матеріал - пластик високої якості, нетоксичний, підлягає вторинній переробці
- Поверхня імітує натуральне дерево
- Металева арматура
- Вентиляційна система, двері в комплекті
- Висока опірність до різних погодних умов
- Не потребує ремонту, фарбуванні та іншому обслуговуванні
- Легко збирається
- Компактна упаковка
- Міцність і довговічність
- Закривається на замок (замок в комплекті не поставляється)
- Легко переносити і просто збирати за допомогою побутових інструментів
Переваги пластикового сараю Сарай OAKLAND 7511 перед стаціонарними (капітальними) з традиційних матеріалів - дерева, цегли:
Мобільність. Можливо в будь-який момент переставити в інше місце, якщо потрібно звільнити майданчик під що-небудь інше. Можна розібрати, перевезти на легковому автомобілі і заново зібрати. Швидкий і простий монтаж. Збірка самого складного комплекту займає, як правило, не більше 3-х годин. Вам не доведеться їздити постійно за відсутніми матеріалами, на відміну від самостійного будівництва з традиційних матеріалів.
Естетичний зовнішній вигляд. Всі модулі виконані в сучасному стилі "під дерево". Матеріал не схильний до вицвітання.
Простий догляд. Легко миється Укомплектований підлогою. Тобто даний садовий будиночок герметичний, не виникає проблем з проростанням трави, ні бруду. Також можна встановлювати на будь-яку основу з піщано-гравійної суміші або щебеню, тобто необов'язкова тверда основа з бетону або асфальту. Можна забезпечити збір води в ємності в певному напрямку.
Не потребує фарбування. На весь період експлуатації пластикового сараю гарантується стабільність кольору. Термін експлуатації 10 років і більше без додаткового догляду. Матеріал будиночків - поліпропілен, стійкий до ультрафіолету і будь-яких перепадів температур.
Вигідна ціна. Вартість даного сараю значно дешевше аналогів, побудованих з традиційних матеріалів (з урахуванням матеріалів, організаційного часу і трудовитрат).
Незалежний від погодних умов. Може експлуатуватися при температурі від -40 до + 70С, витримує снігове навантаження до 125 кг / кв. м
Примітка! Перед монтажем важливо підготувати поверхню згідно рекомендацій виробника - ретельно очистити і вирівняти, це забезпечить тривалу і правильну експлуатацію виробу.
- Матеріал: пластик, що імітує поверхню деревини
- Колір: коричнево-сірий;
- Бренд: Keter® (Ізраїль);
- Розміри: зовнішні: ширина - 229 см, глибина - 350 см, висота - 242 см внутрішні: ширина - 201 см, глибина - 324 см, висота - 230 см
- Загальна площа: 6.51 м2.
- Місткість: 14.97 м3.
- Вага: 211 кг
- Розмір упаковки: 227*132*55 см
Панель для порогу округлої форми.
В комплекті: вікна - 2 шт. подвійні двері панель для порогу система вентиляції металеві скоби для замку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Загальна площа | 6.51 кв.м |
| Ширина | 2290 мм |
| Довжина | 3500 мм |
| Висота | 2420 мм |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Форма даху | Двосхилий |
| Кількість вікон | 2 |
| Ширина дверного прорізу | 148.5 см |
| Висота дверного отвору | 182.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | під натуральне дерево |
| В комплекті | металеві скоби для замку, система вентиляції, панель для порогу, подвійні двері, вікна - 2 шт. |
| Переваги | Можна перефарбовувати, Матеріал - пластик високої якості, нетоксичний, металева арматура підлягають вторинній переробці, Денне світло, Термін служби більше 10 років, можливість свердління отворів в стінах, і встановлення полиць, гачків і інших елементів, простий монтаж панелей по системі "interlock", Незалежний від погодних умов, Універсальність застосування, Мобільна конструкція, Матеріал стійкий до вицвітання, вигорання, Стіни DUOTECH™, Панель для порогу округлої форми |
| Характеристики | Легко переносити і просто збирати за допомогою побутових інструментів, Ідеальний для розміщення біля будинку;, Закривається на замок, Міцність і довговічність, Легко збирається, компактна упаковка, Не вимагає ремонту, фарбування та іншого обслуговування, Висока опірність до різних погодних умов |
| Вага | 211 г |
| Варіанти використання | Сарай для зберігання садових меблів, приладдя для барбекю, велосипедів (вміщає 2 дорослих та 2 дитячих), Гараж для мототехніки, квадроциклів, велосипедів, самоката, санок, снігокати, лиж, Господарський блок для зберігання інвентарю для прибирання, чищення басейну, будівельних матеріалів, для меблів та інших предметів, будиночок для комунікаційних систем, автономної електростанції, генератора, компресора, газового балона, сарай для садової техніки, для зберігання інвентарю |
| Внутрішні розміри | висота 230 см, ширина 201 см, довжина 324 см |
| Поріг | Закруглений |
| Покрівля | Пластик, поліпропілен |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Місткість (куб. м.) | 14.97 |
| Особливості стін | Подвійні стіни, виготовлені за технологією DUOTECH™ з можливістю перефарбовування |
| Особливості підлоги | Прогумований, укріплений |
| Температура експлуатації | від -40 до +70С |
| Допустиме навантаження снігом | 125 кг/кв. м. |
| Особливості покрівлі | Міцна дах, який імітує 3D-черепицю і додатково посилена металом конструкція виробу забезпечує довговічність і багаторічне використання. |
- Ціна: 129 000 ₴










