Характеристики:
- Бренд: Mega® (США)
- Збереження температурного режиму до: 24 год
- Колір: синій
- Об'єм: 8 л
- Розмір зовнішній: 33*20*23 см
- Внутрішній розмір: 29*15*17,5 см
- Упаковка: п/е плівка
Збереження холоду буде більш ефективним при використанні акумуляторів холоду Ice Akku 2х220, Ice Akku 2х300, Soft Ice 200, Soft Ice 600. Потужна термоізоляція з пеноматеріалов.
Кришка знімна, фіксується петлями ручки, може перевертатися і використовуватися як міні-столик з двома поглибленнями для банок, склянок і т. п.
Передбачено вертикальне зберігання пляшок 0,5 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 8 л |
| Час збереження температури | 24 годин |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е плівка |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Особливості | Кришка фіксується петлями ручки, може перевертатися і використовуватися як міні-столик з двома поглибленнями для банок, склянок, Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku, Soft Ice, Thermos, Потужна термоізоляція з пеноматеріалов, ударостійкий корпус, Наявність фіксатора закритого положення в кришці попереджає випадання вмісту контейнера. |
| Фільтр обсягу термобоксів | 4-10 л. |
| Внутрішній розмір | 29*15*17,5 см |
| Розмір зовнішній | 33*20*23 см |
| Колір термобокса | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴




