Термосумка Igloo HLC Real tree 24, 19 л
Бренд: Igloo (США)
Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
Колір: камуфляж
Об'єм: 19 л
Вага: 0,76 кг
Розмір зовнішній (Д*Ш*В) 33*22*27 см
Внутрішній розмір пластикового каркаса (Д*Ш*В): 27*20*25 см
Внутрішній розмір сумки (Д*Ш*В): 32*21*24 см
Матеріал: поліестер 600 D, підкладка PEVA
Упаковка: п/е плівка
Зберігає температурний режим з використанням акумуляторів температури.
В комплекті ремінь для транспортування на плечі і внутрішній пластиковий контейнер
Матеріал: поліестер 600 D, підкладка PEVA
Упаковка: п/е плівка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 760 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Підкладка | PEVA |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 796 ₴




