Термобокс Igloo Maxcold Quantum 52, 49 л
Бренд: Igloo (США)
Збереження температурного режиму до: 5 дн
Колір: блакитний
Об'єм: 49 л
Вага: 5,9 кг
Розмір зовнішній (Д*Ш*В): 47*36*48 см
Внутрішній розмір (Д*Ш*В): 45*34*39 см
Матеріал: ударостійкий пластик з внутр. шаром термоізоляція з базальтовм. піни.
Упаковка: п/е плівка
Зберігає температурний режим з використанням акумуляторів температури.
Укомплектований телескопічною ручкою для транспортування, 2-ма колесами, дренажною пробкою; в конструкції кришки - скоби для можливості закриття на замок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 49 л |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 5900 г |
| Розміри | |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 36 см |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 48/5 дн. |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Особливості | Підстаканники на зовнішній частині кришки, Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku, Soft Ice, Thermos, Потужна термоізоляція з пеноматеріалов, ударостійкий корпус, Вбудований злив, Скоби для замикання на замок, З висувною ручкою і коліщатками, Наявність фіксатора закритого положення в кришці попереджає випадання вмісту контейнера. |
| Внутрішній розмір | 45*34*39 см |
| Упаковка | п/е плівка |
| Фільтр обсягу термобоксів | 41-60 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴


