
Стілець садовий пластиковий Keter Toscana сірий
3 900 ₴
- В наявності
- Код: 7290103662226
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець Toscana виділяється серед інших стільців виробництва компанії KETER завдяки тому, що він повністю виконаний з пластика під штучний ротанг.
Відсутність ручок і можливість штабелювання, робить стілець Toscana одним з фаворитів для використання в кафе і створення великої обідньої групи. До стільців Toscana Ви зможете підібрати пластиковий стіл під штучний ротанг фірми KETER.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного пластику
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
- Легко збирається
- Завдяки стійкомудо високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
Характеристики:
- Матеріал: штучний ротанг (пластик, поліпропілен);
- Колір: сірий;
- Бренд: Keter® (Ізраїль);
- Розмір: 48*62*88 см
- Вага: 4,1 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 480 см |
| Глибина стільця | 620 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 см |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 4.1 г |
| Основні | |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Вага | 4.1 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴


