Стілець із пластику Charlotte Deco Chair поєднує в собі елементи гладкого пластику і декору з пластику на задній частині спинки стільця, що імітує смуги. Таким чином, даний стілець відмінно поєднується з комплектами меблів KETER, представленими на нашому сайті.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного пластику
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
Характеристики:
- Бренд: Evolutif (Франція)
- Каркас: пластик, поліпропілен
- Сидіння: пластик, поліпропілен
- Колір: сірий
- Розмір: 55*51*86 см
- Вага: 3,5 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
- Розмір упаковки: 55*51*86 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evolutif |
| Країна виробник | Франція |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Глибина стільця | 510 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн |
| Матеріал каркасу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 926 ₴




