Характеристики:
- Бренд: Ferraboli® (Італія)
- Форма: прямокутна
- Регульована висота решітки: так
- Додаткова полиця: є
- Колеса: є
- Колір: металік
- Розмір барбекю: 175*60*96 см
- Розмір решітки: 111*41 см
- Вага: 73 кг
- Товщина металу: 2 мм.
- Гарантійний термін: 3 міс.
- Матеріал: високоякісна харчова нержавіюча сталь
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 119*59*40 см
Товщина металу дозволяє без проблем використовувати в якості палива дрова. Комплектується двома решітками і кочергою.
Конструкція барбекю дозволяє готувати страви традиційно на шампурах (шашлик), краї яких розташовуються на спеціальних металевих пластинах з дерев'яними ручками або ж на решітці.
Можливо одночасне комбіноване приготування страв – на решітці і на шампурах. Є відсік для дров, піддон для попелу, нижня корзина для інструментів, бічні й нижня полиці для продуктів і спецій.
З допомогою двох коліс зручно переміщається в необхідне місце
Примітка! На фото товару зображені аксесуари, які не входять в стандартну комплектацію товару і купуються окремо у виробника: кочерга, решітки двосторонні з дерев'яними ручками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferraboli |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 1110 мм |
| Ширина робочої поверхні | 410 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Вага | 73 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 000 ₴

