Бренд: Snips (Італія)
Призначення: зберігання продуктів
Матеріал: харчовий пластик
Колір: білий прозорий
Об'єм: 0,5 л
Розмір: 18,5*10*7 см
Вага: 0,114 кг
Упаковка: картонний рукав
Укомплектований ножем для нарізання.
Можна мити в посудомийній машині. Допустима температура: від +3° до +40°C.
Не можна використовувати для розігріву в мікрохвильовій печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snips |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 500 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контейнерів | Контейнери для продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴






