Елегантний, регулюється в 4 положеннях стілець Montreal - це досконале поєднання продуманої конструкції і естетики виконання. Стілець чудово підходить як для сидіння за столом, так і для відпочинку у затишку саду.
Оригінальна фактура поверхні, яка нагадує ротанг, є визначальною рисою даної моделі. Стілець виконаний в класичних кольорах, простий у догляді, легко збирається.
Стілець із пластику Montreal поєднує в собі елементи гладкого пластика та пластику, що імітує штучний ротанг. Таким чином, цей стілець чудово поєднується з іншими меблями KETER, представленої на нашому сайті.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Виготовлений з міцного пластику 4 положення регулювання спинки
- Неметалева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не вигорає і не тьмяніє
- Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт
Характеристики:
- Матеріал: пластик, поліпропілен;
- Колір: коричневий;
- Бренд: Allibert® (Нідерланди);
- Розмір: 63*67*111 см
- Вага: 5 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
- Розміри в упаковці: 60*80*25 см. (в коробці 2 стільчика)
- Розмір 1 стільця в складеному вигляді: 63*11*111 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 630 мм |
| Глибина стільця | 670 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1110 мм |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Переваги | Регульована спинка, Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Розміри в упаковці, див. | 60*80*25 (в коробці 2 стільчика) |
| Регулювання нахилу | є |
| Розмір 1 стільця в складеному вигляді, див. | 63*11*111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴


