
| Глибина | 18 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 25 см |
Характеристики:
- Бренд: Thermos® (США)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Для дітей: так
- Колір: рожевий
- Об'єм: 3,5 л
- Розмір: 18*13*25 см
- Зовнішній матеріал: водостійкий нейлон
- Підкладка: PVC (синтетичний термопласт)
- Система ізоляції: IsoTec
- Упаковка: п/е пакет
- Відповідає європейським стандартам EN 12546-2:200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 3.5 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Підкладка | PVC |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Фільтр обсягу термосумки | 1-9 л. |
| Фільтр обсягу термосумок | 1-9 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴


