Горщик для квітів Mica Decorations Fiorenza 3,8 л. зелений
Бренд: Mica Decorations® (Нідерланди);
Матеріал: пластик;
Колір: зелений;
Вага: 0,68 кг
Розміри горщика:
Довжина: 27 см
Ширина: 21 см
Висота: 34 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MICA Decorations |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Встановлення | Балконна, Підвісна, Настінна, Настільна |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68 г |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Об'єм, л | 3.8 л |
| Особливості | C ланцюжком |
| Переваги горщика | Виготовлений з міцного пластику, легко чистити, для вулиці і приміщень, ручка-фіксатор |
| Тип товару | Горщик |
| Форма | овальний |
| Колір горщиків, кашпо | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

