Характеристики:
- Бренд: Ferraboli® (Італія)
- Форма: прямокутна
- Регульована висота решітки: так
- Колір: чорний; зелений
- Розмір барбекю: 68*40*83 см
- Розмір решітки: 56*35 см
- Вага: 12 кг
- Матеріал: високоміцна сталь
- Покриття: жаростійка емаль
- Решітка: хромування, 2 ручки
- Товщина металу: 1,5 мм.
- Гарантійний термін: 3 міс.
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 59*39*15 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferraboli |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 1.5 мм |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 560 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Вага | 12 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 840 ₴


