Термосумка Thermos Geo Trek Cool 6Can Cooler, 6 л
Бренд: Thermos® (США)
Підтримання t з вик. акум. температури (год): 12
Колір: блакитний, синій
Об'єм: 6 л
Вага: 0,2 кг
Розміри (Д*Ш*В): 24*15*17 см
Система ізоляції: PU
Зовнішній матеріал: 400D поліестер
Підкладка: PEVA
Упаковка: п/е пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 6 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Щільність матеріалу | 420 ден |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 200 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Розміри | |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 24 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Підкладка | PEVA |
| Система ізоляції | PU |
| Фільтр обсягу термосумки | 1-9 л. |
| Фільтр обсягу термосумок | 1-9 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴

