Характеристики:
- Бренд: Ferraboli® (Італія)
- Форма: круглий
- Регульована висота решітки: так
- Додаткова полиця: є
- Колір: металік
- Знижена ціна: так
- Діаметр барбекю: 45 см
- Висота барбекю: 87 см
- Діаметр решітки: 43 см
- Вага: 6 кг
- Матеріал: високоміцна сталь
- Покриття: хромування
- Решітка: хромована, 2 ручки
- Товщина металу 1,5 мм.
- Гарантійний термін 3 міс.
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 58*45*20 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferraboli |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Кругла |
| Товщина корпусу | 1.5 мм |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сріблястий |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 430 мм |
| Висота робочої поверхні | 870 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 450 мм |
| Висота | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Вага | 6 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴

