Характеристики:
- Бренд: Verdemax® (Італія)
- Довжина: 19 см
- Матеріал: лезо - сталь, ручки - метал
- Максимальний ø обрізання: 10 мм
- Вага, кг: 0,15
- Тип упаковки: блістер
- Гарантійний термін: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Verdemax |
| Країна виробник | Італія |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Пряма |
| Довжина леза | 50 мм |
| Максимальний діаметр реза | 10 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Блістер |
| Тип товару | Ножиці |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Рукоятка | Виконана в ергономічному дизайні |
| Матеріал леза | Високовуглецева японська сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴



